BRAVO : Fun fakta

12. prosince 2010 v 12:08 | Ginny |  006. ATTRACTIONS
  1. I když Gandalf patří do ,,Pána prstenů", objeví se i v ,,Harrym Potterovi", a sice v Brumbálově knížní sbírce největších kouzelníků všech dob!
  2. Knížky o ,,Harrym Potterovi" schválil i předchůdce Benedikta XVI., papež Jan Pavel II. ,,Je v nich krásné a detailně vylíčen rozdíl mezi dobrem a zlem!"
  3. Jestli si myslíš, že se během natáčení filmové rekvizity schovávaly do trezorů, jsi na omylu! Tmavé znaky smrtijedů, vyrobené ze silikonu, které měli na pažích, se skladovali v obyčejných kartonech na pizzu!
    Mňam! :)
  4. Jakou roli, kromě Harryho, by si chtěl zahrát Daniel Radclife? ,,Jestli bude za třicet let remake, chci být Sirius Black!" 
  5. Tady něco nehraje! Do skupiny herců-teenagerů se vloudil i někdo dospělý! Při natáčení ,,Harry Potter a Tajemná komnata" hrála ducha ufňukané Uršuly na holčičích záchodech sedmatřicetiletá herečka Shirley Henderson.
  6. Hustý! Harry Potter místo matiky" Od příštího roku můžou studenti Durhamskké univerzity v Anglii chodit na přednášky o kouzelnické sáze! A jak se předmět jmenuje? ,,Knihy J.K. Rowlingové a jejich společenský a kulturní význam".
  7. Co mají společného ,,Harry Potter a Relikvie smrti" a druhý díl upírské ságy ,,Twilight"? Skladatele! Hudbu pro oba dva filmové trháky má totiž na svědomí francouzský skladatel Alexandre Desplat.
Kopírujte se zdrojem :)
vaše

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama